Kurtyna powietrzna 120cm z nagrzewnicą elektryczną 8kW (230V)

https://www.allewenta.pl/image/data/Ferono/KurtynaPowietrznaFeronoFK_EZ.jpg https://www.allewenta.pl/image/data/Ferono/KurtynaPowietrznaFeronoFK_EZBok.jpg https://www.allewenta.pl/image/data/Ferono/PilotDoKurtynyPowietrznejFK_E.jpg
Indeks towaru: 101447
Model: FK120E

Producent: Ferono
Kod artykułu (EAN): 5905567605314
Gwarancja: 36 m-cy producenta
Cena katalogowa:Katalog: 1 955,70 PLN
Aktualna cena: 1 389,00 PLN
Netto: 1 129,27 PLN
Ilość do zamówienia: szt.
Status: Dostępny (realizacja w 24h) - towar w magazynie
Dostawa gratis!

Opis

Głównym zadaniem kurtyny powietrznej jest wytworzenie bariery ochronnej pomiędzy pomieszczeniami bądź strefami o różnych temperaturach. Urządzenia Ferono przeznaczone są do obiektów, w których wysokość instalacji nie przekracza 3 m, więc idealnie sprawdzają się przy wykorzystaniu na halach magazynowych, obiektach sportowych, domach handlowych, dworcach, hotelach, aptekach, stacjach benzynowych, przychodniach oraz restauracjach.
W okresie zimowym, nawiewany strumień powietrza zapobiega przedostawaniu się powietrza chłodnego do pomieszczenia ograniczając tym samym straty ciepła, a co za tym idzie również straty energii. Latem kurtyna powietrzna stanowi doskonałą barierę przed gorącym powietrzem napływającym z zewnątrz pomieszczenia, a dodatkowo chroni przed przedostawaniem się do niego owadów, pyłów i innych zanieczyszczeń.
kurtyna ciepła
Bezprzewodowe sterowanie pilotem umożliwia uruchomienie i wyłączenie kurtyny powietrza jeżeli znajduje się w miejscu uniemożliwiającym ręczne sterowanie jej pracą. Dodatkowo każda bezprzewodowa zmiana ustawień urządzenia potwierdzona zostaje sygnałem dźwiękowym, a maksymalny zasięg działania pilota to aż 8 m.

Kurtyny Ferono tej serii przeznaczone są do montażu na wysokości do 3 metrów nad podłogą, aby zapewnić maksymalny komfort regulowana strumienica umożliwia zmianę kierunku wydmuchiwanego powietrza w zależności od pory roku, co pomaga osiągnąć optymalne parametry pracy urządzenia.

Wysoko wydajna i energooszczędna nagrzewnica PTC efektywnie i szybko podgrzewa nawiewane powietrze, konstrukcja elementu daje możliwość sterowania mocą grzewczą. Dodatkowo zastosowana technologia wychładzania kurtyny po wyłączeniu kurtyny w trybie grzania powoduję iż wentylator nadal będzie pracował przez 30 sekund tak, aby wychłodzić urządzenie i zapewnić maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.
kurtyna ciepła
Kurtyny powietrzne Ferono to profesjonalnie wykonane urządzenia o nowoczesnym wyglądzie. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo, a panel frontowy o innowacyjnym wzorze plastrów miodu pozwala równocześnie bardzo skuteczne pobierać powietrze przy bardzo niskiej głośności. Przyciski umieszczone na kurtynie pozwalają na sterowanie jej pracą, a dioda LED wskazuje jej tryb pracy.

Rozwój technologii i badania pozwoliły na stworzenie rozwiązania o szybkim i dużym przepływie powietrza przy jednocześnie minimalnym hałasie urządzenia.
Kurtyna powietrzna 120cm z nagrzewnicą elektryczną 8kW (230V) - 061

Parametry techniczne

Kurtyna powietrzna
Maksymalny przepływ powietrza (m3/h)
1500
Maksymalna prędkość powietrza (m/s)
8,5
Maksymalny poziom głośności (dB)
58
Maksymalna moc wentylatora (W)
200
Moc grzewcza (kW)
4 lub 8
Zasilanie
230V, 50Hz
Pilot, sterownik
Zasięg (m)
8
Zasilanie bateryjne
TAK, AAA 2 szt.

Opakowanie

Zawartość opakowania: kurtyna powietrzna, pilot wraz z uchwytem ściennym oraz akcesoria montażowe.
Wymiary opakowania WxSxG (mm): 310x1 250x250
Waga z opakowaniem (kg): 18,00