Kurtyna powietrzna 150cm z nagrzewnicą elektryczną 10kW (230V)

https://www.allewenta.pl/image/data/Ferono/KurtynaPowietrznaFeronoFK_EZ.jpg https://www.allewenta.pl/image/data/Ferono/KurtynaPowietrznaFeronoFK_EZBok.jpg https://www.allewenta.pl/image/data/Ferono/PilotDoKurtynyPowietrznejFK_E.jpg
Indeks towaru: 101449
Model: FK150E

Producent: Ferono
Gwarancja: 36 m-cy producenta
Cena katalogowa:Katalog: 2 212,77 PLN
Aktualna cena: 1 593,00 PLN
Netto: 1 295,12 PLN
Ilość do zamówienia: szt.
Status: Na zamówienie (realizacja w 7 dni)
Dostawa gratis!

Opis

Głównym zadaniem kurtyny powietrznej jest wytworzenie bariery ochronnej pomiędzy pomieszczeniami bądź strefami o różnych temperaturach. Urządzenia Ferono przeznaczone są do obiektów, w których wysokość instalacji nie przekracza 3 m, więc idealnie sprawdzają się przy wykorzystaniu na halach magazynowych, obiektach sportowych, domach handlowych, dworcach, hotelach, aptekach, stacjach benzynowych, przychodniach oraz restauracjach.
W okresie zimowym, nawiewany strumień powietrza zapobiega przedostawaniu się powietrza chłodnego do pomieszczenia ograniczając tym samym straty ciepła, a co za tym idzie również straty energii. Latem kurtyna powietrzna stanowi doskonałą barierę przed gorącym powietrzem napływającym z zewnątrz pomieszczenia, a dodatkowo chroni przed przedostawaniem się do niego owadów, pyłów i innych zanieczyszczeń.
kurtyna ciepła
Bezprzewodowe sterowanie pilotem umożliwia uruchomienie i wyłączenie kurtyny powietrza jeżeli znajduje się w miejscu uniemożliwiającym ręczne sterowanie jej pracą. Dodatkowo każda bezprzewodowa zmiana ustawień urządzenia potwierdzona zostaje sygnałem dźwiękowym, a maksymalny zasięg działania pilota to aż 8 m.

Kurtyny Ferono tej serii przeznaczone są do montażu na wysokości do 3 metrów nad podłogą, aby zapewnić maksymalny komfort regulowana strumienica umożliwia zmianę kierunku wydmuchiwanego powietrza w zależności od pory roku, co pomaga osiągnąć optymalne parametry pracy urządzenia.

Wysoko wydajna i energooszczędna nagrzewnica PTC efektywnie i szybko podgrzewa nawiewane powietrze, konstrukcja elementu daje możliwość sterowania mocą grzewczą. Dodatkowo zastosowana technologia wychładzania kurtyny po wyłączeniu kurtyny w trybie grzania powoduję iż wentylator nadal będzie pracował przez 30 sekund tak, aby wychłodzić urządzenie i zapewnić maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.
kurtyna ciepła
Kurtyny powietrzne Ferono to profesjonalnie wykonane urządzenia o nowoczesnym wyglądzie. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo, a panel frontowy o innowacyjnym wzorze plastrów miodu pozwala równocześnie bardzo skuteczne pobierać powietrze przy bardzo niskiej głośności. Przyciski umieszczone na kurtynie pozwalają na sterowanie jej pracą, a dioda LED wskazuje jej tryb pracy.

Rozwój technologii i badania pozwoliły na stworzenie rozwiązania o szybkim i dużym przepływie powietrza przy jednocześnie minimalnym hałasie urządzenia.
Kurtyna powietrzna 150cm z nagrzewnicą elektryczną 10kW (230V) - 061

Parametry techniczne

Kurtyna powietrzna
Maksymalny przepływ powietrza (m3/h)
1900
Maksymalna prędkość powietrza (m/s)
8,5
Maksymalny poziom głośności (dB)
59
Maksymalna moc wentylatora (W)
230
Moc grzewcza (kW)
5 lub 10
Zasilanie
230V, 50Hz
Pilot, sterownik
Zasięg (m)
8
Zasilanie bateryjne
TAK, AAA 2 szt.

Opakowanie

Zawartość opakowania: kurtyna powietrzna, pilot wraz z uchwytem ściennym oraz akcesoria montażowe.
Wymiary opakowania WxSxG (mm): 210x1 550x290
Waga z opakowaniem (kg): 23,00